Aboriginal Style Dot Art Workshop met gastdocent Gabie Devaney

 55,00

Tijdens deze creatieve workshop laten we ons inspireren door de Aboriginals, de inheemse bevolking van Australië, waar Dot Art (schilderen in stippen) zijn oorsprong vindt. Hun kunstvorm is gericht op het vertellen van verhalen en hierbij wordt veel gebruik gemaakt van symbolen. Rood, geel, oker, zwart en wit zijn de meest voorkomende kleuren, waardoor het werk een hele aardse uitstraling krijgt.
Tijdens deze workshop leer je hoe je de verf mengt en welke materialen je gebruikt om kleine en grote dots te maken. Je krijgt uitgebreide informatie over de Aboriginal symbolen.
Na wat oefenen op papier ga je heerlijk zelf aan de slag met jouw canvas.
Je zult merken dat Dot Art en het creatief bezig zijn jouw gedachten even “stil” zet en je een fijne ontspanning ervaart.

Uitverkocht

Beschrijving

Datum: Zondag 22 januari 2023
Tijdstip: 14.00 tot 16.30 uur (eventuele uitloop tot 17.00 uur)
Locatie: Atelier ByPetie, Ploegweg 9, 5232 BR ‘s-Hertogenbosch
Het Atelier is vanaf 13.45 uur open!

Kosten: € 55,- p.p., dit is inclusief een canvas, vier verfcontainertjes, gebruik van allerlei materialen. Koffie/thee en wat lekkers horen er natuurlijk ook bij.
En als klein extraatje ontvang je ook nog een kleine goodiebag!